Zakupy w sex shopie. 5 sposobów na przełamanie rutyny w związku

Zakupy w sex shopie. 5 sposobów na przełamanie rutyny w związku

Twój związek trwa od lat i już dawno zapomnieliście o gorących nocach? To najwyższa pora na wizytę w sex shopie! Jeśli nie masz śmiałości, odwiedź internetowy sklep erotyczny i wybierz jeden z proponowanych przez nas produktów. Rozgrzejcie atmosferę na nowo!

1. Wibrator dla par

Czy wiedziałeś, że w sklepie erotycznym możesz kupić wibrator, który da się założyć podczas seksu? To cacko ma dwie stabilne końcówki – jedną umieszcza się w pochwie, a druga pozostaje na łechtaczce. Generowane przez gadżet wibracje odczuwacie oboje, a dodatkową atrakcją jest wrażenie ciaśniejszej dziurki. 

2. Gra erotyczna

Choć może Wam się wydawać, że żadna gra Was nie zaskoczy, zewnętrzny element w postaci zadań do wykonania wprowadzi odrobinę świeżości. Gra planszowa, karciana – wybierzcie w sexshopie coś, co przełamie rutynę i umili Wam wieczór. 

3. Przebieranki

Dobry sex shop zaoferuje Ci też rozkoszną bieliznę. Być może wystarczą szpilki i pończochy, które zastąpią codzienną piżamę w misie. A może tym razem pora na bardziej zaawansowane gierki? Strój pielęgniarki, policjantki, nauczycielki, pokojówki… Co Cię najbardziej kręci?

4. Gadżety sterowane aplikacją

Chyba każdy sklep erotyczny oferuje dziś innowacyjne zabawki, które można połączyć z aplikacją na telefon. Gadżet umieszcza się wewnątrz ciała i pozwala partnerowi na sterowanie przyjemnością – z odległości kilku metrów lub nawet z drugiego końca świata! Wybierzcie się w miejsce publiczne lub skorzystajcie z tej możliwości w pracy lub delegacji. 

5. Olejki i świece do masażu

Sexshop to nie tylko wibrujące gadżety. To również akcesoria rozpalające zmysły, dzięki którym ciała rozluźniają się i nabierają ochoty na więcej… Z zestawem aromatycznych olejków lub świec do masażu możecie poczuć się jak dawniej – zróbcie to niespiesznie, poświęcając czas wyłącznie sobie i stopniując napięcie. Jak skończy się wieczór? Przekonaj się!Więcej produktów rozpalających atmosferę w sypialni znajdziesz tutaj.