Seksowna bielizna i jej 4 hity kolorystyczne

Seksowna bielizna i jej 4 hity kolorystyczne

Kolory odgrywają wielką rolę w życiu. Z miłością i erotyką tradycyjnie kojarzy się kolor… no właśnie – jakie są największe kolorystyczne hity w sypialniach kochanków? Oto cztery największe przeboje w tej seksownej konkurencji:

Różowy – to kolor, który sprawia, że zabawy łóżkowe są nie tylko pikantne, ale mają posmak beztroski i śmiechu. Szczególnie poleca się róż do elementów lateksowych oraz rozciągliwych. Ten kolor sprawdzi się przy wyciętych i profilowanych body oraz w wyborze koszulek nocnych w typie halki. Róż chętnie wykorzystywany jest także przy projektowaniu seksownych przebrań. Nie ma się co dziwić, bo kto oprze się różowej kelnerce czy króliczkowi?

seksowna bielizna damska

Czarny – kolor, który podkreśla linię bielizny na ciele. Tradycyjnie kojarzy się z dystyngowaną panią, która po zmroku odkrywa wszystkie swoje sekrety. Bielizna damska intymna w kolorze czarnym zasługuje na miano przeboju nocy. Najbardziej polecamy czarne bodystocking oraz siatkowane czarne kabaretki z Sexshop112 wraz ze stringami z otwartym krokiem.

Biały – to kolor niewinności i czystości. Tym bardziej podnieca, im gorętsza zapowiada się noc. Seksowna bielizna w białym kolorze największą furorę robi wśród nowożeńców. Warto zrobić niespodziankę partnerowi przywdziewając komplet śnieżnobiałej, koronkowej seksownej bielizny wraz z… welonem, i to niezależnie od wspólnego stażu kochanków!

Czerwony – płomienna miłość nie może obyć się bez soczystej czerwieni. Wybór czerwonych staników, fig, kompletów i dodatków jest ogromny. Polecamy szczególnie miękkie staniki i stringi. Czerwony to prawdziwy kolor spełnienia i cielesnych uciech. Seksowna bielizna damska w czerwieni to sposób na najlepszy seks!