Wibrator motylek – must have w każdej sypialni

Wibrator motylek – must have w każdej sypialni

Czym jest i jak działa wibrator motylek? Motylek erotyczny to niewielkich rozmiarów wibrator łechtaczkowy, zawdzięczający swoją nazwę charakterystycznemu kształtowi motylka, wyposażonego w mechanizm wibrujący znajdujący się w środkowej części oraz skrzydła, poruszające się za sprawą wibracji i dodatkowo stymulujące okolice łechtaczki. Wibrator motylek może zostać umocowany na specjalnej, przeznaczonej do tego celu regulowanej uprzęży, dzięki której pozostaje w odpowiednim położeniu.

Jak wybrać odpowiedni model motylka erotycznego?

Motylek erotyczny

Na rynku dostępne są różnorodne modele tego typu zabawek, dlatego przed zakupem warto rozważyć kilka kwestii. Pierwszą z nich jest materiał, z jakiego produkt został wykonany. Wśród motylków wibratorów najpopularniejsze są te wykonane z żeli oraz silikonów. Pierwsze z nich świetnie przewodzą drgania, dzięki czemu będą odpowiednie dla osób preferujących intensywną stymulację. Powierzchnia wibratorów motylków wykonanych z silikonu jest niezwykle gładka, dlatego utrzymanie ich w czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Oba materiały dobrze przewodzą ciepło i szybko nagrzewają się do temperatury ciała.

Motylki erotyczne, znajdziesz na: https://sexshop112.pl/151-wibratory-motylki

Czym kierować się podczas wyboru?

Podczas wyboru motylka erotycznego warto wziąć pod uwagę sposób sterowania danego modelu. Wibrator sterowany przyciskiem umieszczonym bezpośrednio na zabawce sprawdzi się świetnie w sypialni, zarówno w zabawach solo jak i z partnerem, bądź partnerką. Jeśli natomiast chcemy wnieść do wspólnych zabaw nieco pikanterii i otworzyć się na nowe doznania, warto rozważyć zakup motylka sterowanego za pomocą pilota. Taki gadżet możemy dyskretnie ukryć pod ubraniem, przekazać drugiej połówce sterowanie i oddać się erotycznej grze poza domem.

Warto również zwrócić uwagę na sposób zasilania wibratora. Na rynku znajdziemy zarówno ekologiczne modele z ładowanym akumulatorem jak i zabawki na baterie, których niewątpliwą zaletą jest brak konieczności oczekiwania na załadowanie.