Jak nosić i wybierać seksowne pończochy? – przydatne wskazówki

Jak nosić i wybierać seksowne pończochy? – przydatne wskazówki

Jeżeli chodzi o poziom seksapilu i wygodę, to zdecydowanie seksowne pończochy biją na głowę zwykłe rajstopy. Nic zatem dziwnego, iż od pewnego czasu noszenie seksownych pończoch stało się bardzo modne. Zanim jednakże dołączymy do grona osób będących wielbicielami pończoch – czas przemyśleć ich zakup trochę dokładniej, żeby zyskać pewność, iż dobrze się je nosi o każdej porze i na każdym kroku. 

Prawidłowe noszenie pończoch

Noszenie pończoch jest sztuką, niemniej jednak całe szczęście – nie jest ona zbyt trudna do opanowania. Po pierwsze, musimy się zdecydować, które pasy do pończoch preferujemy, a także trzeba umieć dobierać je do okazji i stroju. 

Można wyróżnić trzy najważniejsze rodzaje pończoch: 

  • przypinane do pasa,
  • samonośne, 
  • razem z pasem. 

Jak sama nazwa wskazuje, zakładanie pończoch samonośnych, jest mało skomplikowane. Wystarczy je założyć – mają pasek z silikonu, który umożliwia ich utrzymanie na nodze we właściwym miejscu. Pończochy https://sexshop112.pl/89-ponczochy-podwiazki-erotyczne z pasem oraz do pasa, nosi się bardzo podobnie, z tym, iż te drugie wymagać będą jeszcze zakupu pasa do pończoch. 

Pończochy do pracy – jakie będą najlepsze? 

Środowisko pracy związane jest z zachowaniem profesjonalnego wizerunku, jednakże znajdzie się również w nim miejsce dla pończoch. Ostateczne działanie będzie niewątpliwie zależne od dress code, który obowiązuje w wybranym miejscu, jednakże ogólną zasadą jest stawianie na skromność i najwyższą jakość, stąd świetnie sprawdza się gładkie i ołówkowe modele.

Jeżeli pracujemy w trochę bardziej swobodnym środowisku – nie ma nic na przeszkodzie, żeby pozwolić sobie na większą fantazję, niemniej jednak w niezbyt wyzywającym i subtelnym wydaniu. Te najbardziej seksowne pończochy, lepiej pozostawić na czas spędzony z ukochanym w sypialni.