Wibrator — najlepszy przyjaciel kobiety

Wibrator — najlepszy przyjaciel kobiety

Samotny wieczór? Partner w delegacji? A może nuda wkradająca się do sypialni? To żaden problem wystarczy przecież sięgnąć do szafki nocnej i… zapewnić sobie świetną zabawę! Coraz więcej kobiet chce eksperymentować z gadżetami, a to pozwala nie tylko zagospodarować samotny czas w łóżku, ale także odkrywać całkiem nowe doznania.

Zadbaj o swoje potrzeby

Wibrator to świetne rozwiązanie na niespełnione potrzeby. Ich różnorodność pozwoli każdej kobiecie spełnić swoje najskrytsze fantazje, a także zapewni doznania, o jakich nawet nie śniła. Dzięki zabawkom możesz wypróbować pozycje, których nie uda się zrealizować z drugą połówką, a różne tryby wibracji pomogą dowiedzieć się, jakie tempo najbardziej Ci odpowiada.

Zrozumienie siebie i swoich potrzeb to gwarancja dobrego życia seksualnego. Gadżety erotyczne pozwalają skupić się na ulubionym miejscu, na przykład tzw. różdżki świetnie sprawdzą się do stymulacji łechtaczki, podobnie jak bezdotykowe masażery, z kolei dłuższe, lekko zakrzywione wibratory to prosta droga do punktu G.

Czy dobry seks wyklucza zabawę solo?

wibrator dla kobiet

Właściwie na to pytanie można odpowiedzieć krótko — nie. Masturbacja zaspokaja zupełnie inne potrzeby, takie jak np. samospełnienie się, odpoczynek, czas dla siebie. Z kolei seks zapewnia uczucie bliskości, często miłości, daje też satysfakcję ze spełnienia drugiej osoby.

Jak widać, te potrzeby wcale się nie wykluczają, a nawet można powiedzieć, że rezygnacja z jednych utrudnia spełnienie drugich. Co więcej, wibratory można wykorzystać także w parze: podczas wspólnej zabawy lub nawet patrząc na zabawiającego się partnera, co może być bardzo podniecającą grą wstępną. 

Podaruj bezcenne doznania

Wibrator dla kobiet z https://sexshop112.pl/207-wibratory-dla-kobiet może być świetnym prezentem zarówno dla partnerki, jak i bliskiej przyjaciółki. Dzięki dużemu wyborowi na naszej stronie można dopasować go do potrzeb konkretnej osoby, a jeśli ich nie znasz — wybrać coś uniwersalnego. 

Wibrator na prezent? Kilka wskazówek

  • Jeśli wiesz, że obdarowana osoba nie mieszka sama, a głośne dźwięki mogą ją peszyć, zdecyduj się na jedną z cichych zabawek. Jeśli jednak woli mocne doznania, warto rozważyć te gadżety, które gwarantują mocne wibracje. W przypadku, gdy nie możesz się zdecydować, świetnie sprawdzą się wibratory z dużą ilością trybów do wyboru, aby można było samemu dostosować moc zabawki.
  • Gdy chcesz urozmaicić czas spędzony z ukochaną, skorzystaj z wibratorów dla par, które zapewnią ciekawe doznania obu osobom. Możesz także wybrać bezdotykowy masażer łechtaczki lub wibrator analny, aby dać jej dodatkowe doznania podczas penetracji.
  • Wibratory sterowane na odległość mogą być ciekawą alternatywą dla par, które dzieli wiele kilometrów lub takich, które po prostu chcą rozpocząć grę wstępną jeszcze przed pójściem do łóżka.
  • Jeśli chcesz wprowadzić coś innowacyjnego, zdecyduj się na gadżet z wymienną końcówką, która zapewni różne odczucia i nigdy się nie znudzi.