Bielizna damska – jaką wybrać?

Bielizna damska – jaką wybrać?

Chociaż wybór bielizny dla większości kobiet to istnieją sytuacje, gdzie stanowi to nie lada wyzwanie. Często dylemat może wynikać z gustu, ale i również wygody, która to jest ceniona najbardziej pośród płci pięknej.

Z koronką czy bez?

Zmysłowa bielizna damska z Gorteks zazwyczaj kojarzona jest z koronką. I faktycznie jest to słuszne stwierdzenie, ponieważ to właśnie koronka, potrafi nadać zmysłowego wyglądu i seksapilu każdej kobiecie.

Oczywiście wiele osób twierdzi, że koronka utrudnia utrzymywanie odpowiedniej higieny osobistej. W przypadku, gdy bielizna posiada wszytą wkładkę z bawełny utrzymanie prawidłowej higieny okolic intymnych nie stanowi żadnej przeszkody.

Należy wiedzieć, że żadna bielizna nie zastąpi dbania o czystość, a więc materiał, z którego jest wykonana nie jest najważniejszy pod tym względem.

Stringi, a może klasyczne figi

Każdy wybór ma swoje zalety i wady jednak zakup konkretnego rodzaju bielizny, zależy w dużej mierze od gustu kobiety. Wiele Pań kieruje się nie tylko wygodą, ale również wyglądem.

I chociaż w wielu sytuacjach oba te elementy można bez problemu połączyć to kobiety najczęściej, stawiają na stringi. Jest to rodzaj majtek, które idealnie pasują do każdego ubioru oraz nie odznaczają się przy większości stylizacji.

Oczywiście oprócz wyżej wymienionych rodzajów bielizny damskiej wyróżnia się także wiele innych to jednak te dwa, są najpopularniejsze i najchętniej wybierane spośród dostępnej bielizny damskiej.