Na co zwrócić uwagę wybierając stanik erotyczny?

Na co zwrócić uwagę wybierając stanik erotyczny?

Trudno się nie zgodzić, że seksowna bielizna erotyczna rozbudza zmysły i wyobraźnię niejednego mężczyzny. Dlatego kobiety coraz częściej decydują się na jej zakup. Ważne jednak, aby bielizna erotyczna była odpowiednio dopasowana. Dzięki temu idealnie podkreśli atuty sylwetki i jednocześnie ukryje jej mankamenty. Ogromne znaczenie ma tu wybór biustonosza.

Jaki stanik erotyczny wybrać?

Nie da się ukryć, że piersi to ta część kobiecego ciała, na którą mężczyźni zwracają szczególną uwagę. Aby jeszcze bardziej podkreślić auty kobiecych piersi panie sięgnąć mogą po biustonosze erotyczne. Na rynku dostępnych jest wiele ich modeli. Dzięki temu taki biustonosz dopasować i wybrać może kobieta o każdym typie sylwetki, najlepsze rozwiązania i produkty znajdziesz na sexshop112. Paniom o mniejszym biuście polecić można biustonosz push up, który optycznie powiększy piersi. Panie o większym biuście wybrać mogą staniki erotyczne typu balkonetki lub bardotki. Jest także rozwiązanie dla nieco odważniejszych pań. Mowa tu o tzw. półbiustonoszu.

tanie biustonosze

Kolorystyka

Wybierając biustonosze erotyczne uwagę zwrócić należy na ich kolor. Kolory uniwersalne w przypadku bielizny erotycznej to z pewnością czerń, czerwień oraz róż. Jaki kolor wybrać? Dobrym rozwiązaniem będzie kolor biustonosza, który kontrastować będzie z karnacją skóry. Panie o jaśniejszej karnacji wybrać powinny ciemniejsze kolory i na odwrót.

Materiał wykonania

Staniki erotyczne, aby spełniły swoje zadanie, muszą być wykonane z odpowiedniego materiału. Śmiało można postawić tu na klasykę, czyli stanik koronkowy. Koronka jest nie tylko zmysłowa, ale również bardzo dobrze układa się na kobiecym ciele. Nie bez znaczenia jest także fakt, że koronka to materiał nieco prześwitujący.