Jaki rodzaj dildo wybrać?

Jaki rodzaj dildo wybrać?

Podczas doboru dildo, spotykamy wiele opcji, jakie różnią się między sobą zastosowaniem i detalami. Warto poznać najpopularniejsze rodzaje dildo co ułatwi podjęcie decyzji podczas zakupu. Jakie rodzaje dildo są najbardziej znane? Na jaki model postawić? Czym się kierować podczas wyboru?

Rodzaje dildo

dildo

Producenci oferują sporo opcji, jakimi są:

  • Dildo realistyczne – doskonale odwzorowuje prawdziwego penisa wraz z każdą jego częścią. Pokazuje zakończenia nerwowe, żyły i żołądź. Niekiedy producenci pozwalają na zamówienie dildo na miarę. 
  • Dildo podwójne – jest dłuższe niż zwykły gadżet i ma dwa takie same zakończenia. Jest zalecane podczas pieszczot z partnerem, gdyż istnieje możliwość użytkowania we dwoje jednocześnie. Taka zabawka jest chętnie wybierana przez dwie kobiety. 
  • Dildo zwykłe – nie posiada dodatkowych szczegółów. Jest tanie i bardzo łatwo dostępne. To dobra opcja dla osób początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi.
  • Dildo pobudzające punkt G – posiada zakrzywioną końcówkę, co pomaga odnaleźć strefę erogenną.
  • Dildo analne – jest cieńsze od innych modeli. Nie zapominajmy o tym, aby nie wkładać całego dildo w odbyt. 

Zakup dildo

Do wyboru mamy także dildo ogólne, jakie bazuje na wielu końcówkach. Wykorzystamy je na innych częściach ciała w trakcie stosunku seksualnego. Niezwykle modne są też wibratory na palce, które dają doskonałe efekty. Zakupu dokonamy w internetowych sex-shopach z bogatym asortymentem. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie i partnera takie zabawki łóżkowe, jakie spełnią oczekiwania i marzenia. Z łatwością wyszukamy nowoczesne zabawki, które pozwolą zabić rutynę i nudę w łóżku. Dildo posłuży jednej lub dwóm osobom.