Jaką stylizację wybrać na wesele?

Jaką stylizację wybrać na wesele?

Wesele to szczególna okazja. W tym dniu nie tylko Panna Młoda chce wyglądać pięknie i elegancko. Czym się kierować przy wyborze odpowiedniej sukienki? Oto garść praktycznych wskazówek , które przydadzą się każdej kobiecie.

Gra w kolory

Bardzo ważny jest dobór odpowiednich kolorów. Tradycyjnie biel w tym dniu jest zarezerwowana dla Panny Młodej. Natomiast czerń, choć bardzo elegancka to kojarzy się raczej z czasem żałoby. Dodatkowo warto wiedzieć, że istnieje przesąd który głosi że czerń na weselu przynosi pecha Młodej Parze.

Warto zwrócić także uwagę na odpowiedni fason. Sukienka powinna maskować niedoskonałości naszej sylwetki i uwydatniać to co w nas najładniejsze. Sama kreacja weselna to oczywiście jeszcze nie wszystko. Warto zainwestować w dobrej jakości bieliznę. Jeżeli marzy nam się sukienka w obcisłym dołem, to strzałem w dziesiątkę będą majtki bezszwowe. Natomiast jeśli chcemy sprytnie zamaskować zbędne kilogramy, to zdecydujmy się na odpowiednio dobraną bieliznę modelującą.

Należy jednak zawsze pamiętać, że aby spełniała ona swoją role musi być idealnie dopasowana do naszej sylwetki. Jeśli zdecydujemy się na zbyt obszerne majtki czy za luźny gorset, to taka bielizna modelująca najzwyczajniej w świecie nie spełni swojego zadania. Natomiast za ciasna znacznie uwydatni każdy, nawet najmniejszy defekt naszej sylwetki. A zatem osiągniemy efekt całkowicie odwrotny od oczekiwanego.