Jak wybrać biustonosz do karmienia?

Jak wybrać biustonosz do karmienia?

Należy zdawać sobie sprawę, że wybór biustonosza do karmienia jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Nie wszystkie panie mają bowiem świadomość. czym dokładnie powinno się sugerować przed podjęciem ostatecznej decyzji. Bardzo pomocna może być jednak tabela rozmiarów biustonoszy.

Jak wybrać biustonosze do karmienia online?

Kobieta powinna najpierw bardzo dokładnie zmierzyć się centymetrem krawieckim pod biustem (na wydechu). Następnie należy otrzymany wynik zaokrąglić w dół (np. 82 cm ≈ 80).

Kolejnym krokiem jest dobranie miseczki. Przedstawicielka płci pięknej powinna tym samym zmierzyć obwód w swoim biuście. Dopiero różnica pomiędzy obwodem w biuście a obwodem pod biustem umożliwi kobiecie wybrać rozmiar miseczki. Przykładowo jeżeli różnica będzie wynosiła 12 cm, kobieta powinna zdecydować się na miseczkę A, a 14 cm – miseczkę B.

Z kolei w przypadku, gdy obwód będzie zbyt ciasny, ale miseczka będzie leżała prawidłowo, rekomendowane jest zwiększenie rozmiaru biustu, a także zmniejszenie rozmiaru miseczki o 1. Kobieta musi również pamiętać, że jeżeli nie będzie w stanie głęboko oddychać czy swobodnie się poruszać, musi koniecznie zwiększyć rozmiar obwodu biustonosza. Ponadto nie jest rekomendowane, by piersi bezwładnie opadały w biustonoszu i tworzyły pustą przestrzeń. W takiej sytuacji zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zmniejszenie rozmiaru biustonosza.