Jak dobrze dobrać biustonosz do karmienia?

Jak dobrze dobrać biustonosz do karmienia?

Kobiety przygotowujące się do karmienia piersią powinny odpowiednio wyposażyć swoją garderobę i kupić sobie wygodną i funkcjonalną bieliznę. To naprawdę bardzo podnosi komfort karmienia między innymi w miejscach publicznych. Dla każdej karmiącej mamy można rekomendować biustonosze dla karmiących od marki Alles oraz odpowiednio skonstruowaną odzież dla kobiet karmiących, między innymi koszulki czy sukienki.

Alles biustonosze do karmienia


Dobór odpowiedniego biustonosza do karmienia to naprawdę spore wyzwanie dla każdej przyszłej mamy. Kobieta jeszcze będąc w ciąży powinna kupić sobie jeden lub dwa biustonosze do karmienia, bo to bardzo ważny element wyprawki do szpitala. Rzecz jasna chodzi tutaj o wyprawkę dla mamy. Ze względu na to, że po porodzie biust jeszcze bardziej się powiększy, biustonosze dla karmiących warto wybierać tak, by miseczki były jak najbardziej miękkie i nieusztywnione. To właśnie taki biustonosz będzie odpowiedni na początek. Dzięki temu nawet sporych rozmiarów biust zmieści się do biustonosza dla karmiących, będzie miał odpowiednie podtrzymanie przez bieliznę.

Biustonosze dla karmiących z odpinanymi miseczkami


Najważniejszą cechą biustonosze dla karmiących jest odpinana miseczkę. Dzięki temu łatwo wyjąć pierś i podać ją maluchowi, nie trzeba zdejmować bielizny lub co gorsza niszczyć swoich koronkowych biustonoszy, wyjmując pierś górą. Dobre biustonosze dla karmiących to zatem wygoda podczas podawania dziecku mleka z piersi oraz ochrona dla zwykłej bielizny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *