Efektowny pas cnoty dla kobiet i mężczyzn

Efektowny pas cnoty dla kobiet i mężczyzn

Pas cnoty przez długi czas kojarzył nam się jedynie z narzędziem średniowiecznym, jakie miało zabezpieczyć kobiety przed niewiernością. W dzisiejszych czasach taki gadżet daje sporo radości w łóżku i pobudza zmysły. Czym cechuje się pas cnoty dla kobiet? Jakie zalety ma pas cnoty męski? O czym pamiętać podczas doboru?

Majtki cnoty

pas cnoty męskiSex shopy oferują męskie i damskie pasy cnoty, które cieszą się zainteresowaniem na rynku. To ekscytująca zabawka, jaka urozmaici nasze życie seksualne i sprawi, że zapomnimy o nudzie. Pas cnoty dla kobiet i mężczyzn jest stworzony z myślą o osobach, które lubią dominację lub uległość w łóżku. Przedmiot umożliwia eksperymentowanie w sypialni. Jeśli chodzi o męski pas cnoty, jest to gadżet pozwalają na stopniowanie wzrostu napięcia seksualnego. Charakterystyczna budowa uniemożliwia wzwód, co jest ciekawym doświadczeniem. Penis jest odizolowany od dotykowych bodźców, a mężczyzna przeżywa istne katusze. Sprzęt taki nie jest ciężko zdobyć, wystarczy zajrzeć na stronę SexShop112 i zamówić swój pas cnoty

Pas cnoty męski i damski

Pas cnoty dla kobiet jest doskonałym pomysłem wtedy, gdy lubimy odgrywać różne łóżkowe scenki. Dzięki temu otworzymy ukochanemu drogę do przyjemności, na którą czeka. Można też w powodzeniem odwrócić role. Mężczyzna posiadający klucz do pasa cnoty swojej kobiety sam zadecyduje, kiedy z niego skorzysta. Są to elementy, po jakie z powodzeniem sięgają miłośnicy BDMS i relacji typu dominacja-uległość. W taki sposób wprowadzimy do łóżka pikanterię i przełamiemy rutynę. Pasy cnoty są zaprojektowane tak, aby pasowały do anatomii ciała mężczyzny lub kobiety. Plusem jest bezpieczeństwo materiałów, które nie podrażnią skóry. Podczas doboru postawmy na nowoczesne gadżety, które spełnią najskrytsze fantazje erotyczne i pobudzą zmysły.