Damska bielizna erotyczna rozpali wyobraźnię Twojego mężczyzny

Damska bielizna erotyczna rozpali wyobraźnię Twojego mężczyzny

Nic tak nie rozpala wyobraźni partnera, jak zmysłowa, erotyczna bielizna na ukochanej kobiecie. To doskonały sposób na rozbudzenie życia erotycznego i rozpalenie uśpionej namiętności. Co zatem wybrać, by zachwycić ukochanego? Jaki fason, kolor, materiał? 

Liczy się pierwsze wrażenie

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego warto zainwestować w piękną, frywolną bieliznę najlepiej w ognistym, czerwonym kolorze lub klasyczną, czarną. Majtki powinny być głęboko wycięte lub uszyte z przeźroczystego materiału. To pobudza wyobraźnię. Biustonosz powinien być dopasowany krojem i kolorem do majtek. Warto jednak pójść o krok dalej i zainwestować w koronkowe, zmysłowe body, najlepiej z delikatnego materiału. Mężczyźni uwielbiają także kobiety w pończochach, najlepiej czarnych. Odważne panie mogą zdecydować się na majtki z otwartym krokiem lub biustonosze z odkrytą częścią miseczkową. Taka bielizna rozbudzi każdego mężczyznę i wywoła zachwyt na jego twarzy. 

Rozbieraj się powoli

Dzięki zmysłowej, seksownej bieliźnie każda kobieta poczuje się piękna, pożądana i pewniejsza siebie. To antidotum na niepowodzenia w sprawach łóżkowych. Wybór damskiej bielizny erotycznej jest tak duży, że może wywoływać zamęt. Warto zasugerować mężczyźnie, by wybrał bieliznę erotyczną, którą chciałby zobaczyć na partnerce. To sposób na zacieśnianie więzi, budowanie zaufania i przede wszystkim erotycznego napięcia. To rada zarówno dla par z krótkim, jak i długim stażem. Udane życie erotyczne przekłada się na spełnienie ogólne, dlatego należy dbać o to, by żar płonął cały czas. Sexowna bielizna (zobacz więcej) może być początkiem urozmaiceń w sypialni. Później można pokusić się o przebieranie czy korzystanie z akcesoriów erotycznych, które spowodują nową jakość pożycia. Ważne jest, by każdy z partnerów godził się na to, a wtedy radość i spełnienie będą obopólne.