Bielizna nocna – na jaki materiał postawić?

Bielizna nocna – na jaki materiał postawić?

Panie uwielbiają bieliznę nocną za to, że mogą czuć się w niej wygodnie i komfortowo. Wiele z nich stawia na modele, w których bardzo dobrze się czuje, nie zwracając uwagi kompletnie jak wygląda. Warto jednak podkreślić, iż w tej kwestii nie trzeba już wybierać pomiędzy luźną piżamą a kobiecym designem. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Stylowa bielizna nocna
Bielizna nocna, w której panie czują się najlepiej, nie krępuje ich ruchów, jest luźna, dobrze dopasowana do ciała i przyjemna dla skóry. W takim komplecie dobrze się śpi, a nawet miło spędza czas podczas jesienno – zimowych długich wieczorów. Dobrze jest więc wybrać bieliznę, która będzie poprawiała paniom samopoczucie. Zabawne, śmieszne modele z napisami oraz z ciekawymi wzorami zawsze wygrywają ze smutnymi, ciężkimi piżamami.

Materiał ma znaczenie!
Jak się okazuje w praktyce, im lepszy materiał do spania, tym lepiej. 100% bawełna, frotte, a nawet polar zawsze się sprawdzają u pań, które lubią ciepłe piżamy. Z kolei te przepadające za bardziej seksownymi, kobiecymi wersjami, najczęściej decydują się na modele wykonane z jedwabiu lub z satyny. Taka bielizna sprawdza się w bardzo delikatnych koszulkach do spania oraz w szortach i t-shirtach, które idealnie nadają się na romantyczne wieczory we dwoje. Warto unikać wszelkich sztucznych, nieoddychających materiałów, które szybko się gniotą, ograniczają ruchy i powodują dyskomfort podczas snu.