Bielizna na specjalne okazje – staniki bez ramiączek

Bielizna na specjalne okazje – staniki bez ramiączek

Na co dzień, kiedy ubieramy wygodne, domowe ubrania lub zasłaniające nasze ciała uniformy pracownicze, dobór bielizny nie jest taki istotny. Większość z nas zakłada swoje ulubione biustonosze, w których czuje się najlepiej i najbardziej komfortowo. Sprawa jednak nieco się komplikuje, kiedy planujemy wybrać się na oficjalną okazję i założyć efektowną kreację. Na jaką bieliznę postawić w takiej sytuacji? Który biustonosz sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy do lektury!

Staniki bez ramiączek

Powszechnymi kreacjami podczas oficjalnych imprez różnego rodzaju są sukienki bez ramiączek (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze_Cechy_Biustonosze-bez-ramiaczek-532.html) lub o szerokim dekolcie np. w kształcie łódki. Założenie tradycyjnego biustonosza do wspomnianych strojów zepsułoby jednak całe ich piękno i wyglądałoby bardzo nieprofesjonalnie. Dlatego stanikami, na które warto się zdecydować są modele pozbawione ramiączek. Dobrze dopasowana bielizna tego typu będzie niezauważalna, a właśnie o taki efekt nam chodzi. Bielizna powinna być bowiem dyskretna i spełniać swoje zadania.

Jakie staniki bez ramiączek są najlepsze?

Przy wyborze konkretnego biustonosza warto zwrócić uwagę na to, czy posiada on silikonowe wykończenia, umieszczone na górnej, wewnętrznej stronie miseczek. Są one niezwykle ważne, gdyż to właśnie one zapobiegają obsuwaniu się stanika. Wszyscy zaś doskonale wiemy, jak irytująca potrafi być zsuwająca się bielizna podczas ważnej okazji. Biustonosze samonośne występują w wielu odmianach i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.