3 rodzaje najseksowniejszych majtek erotycznych

3 rodzaje najseksowniejszych majtek erotycznych

Nie zawsze trzeba wiele wysiłku, aby podniecić swojego partnera oraz przełamać nieco rutynę w sypialni. Często wystarczy zakup odpowiedniej bielizny. Ogromną popularnością cieszą się majtki erotyczne, gdyż niezwykle silnie działają na mężczyzn. Jakie są ich 3 rodzaje, w które z pewnością warto zainwestować?

1. Stringi

Jest to bardzo popularny model bielizny, zakładany przez kobiety nie tylko do łóżka, ale również na co dzień. Wyglądają niezwykle seksownie oraz wspaniale podkreślają pośladki. Ponadto ich zarysów nie widać pod ubraniem, gdy ma się na sobie obcisłe spodnie lub sukienkę. Podobają się tak ogromnej liczbie mężczyzn, że praktycznie zawsze będą stanowiły świetny wybór.

2. Majtki z koronki

Tego typu modele są przeważnie całkowicie wykonane z koronkowego, prześwitującego materiału. Zdarzają się również egzemplarze, które jedynie częściowo uszyto z koronki. Dobór konkretnego wariantu zależy od osobistych preferencji. Dzięki tym majtkom erotycznym można zaprezentować partnerowi najbardziej podniecające partie ciała i to bez zdejmowania bielizny. Warto wspomnieć, że przez wspomniany materiał zupełnie inaczej odczuwa się dotyk.

3. Majtki z dziurką

Takie egzemplarze z pewnością widział każdy wielbiciel seksownej bielizny. Dostosowano je do uprawiania seksu bez zdejmowania ich – posiadają bowiem specjalny otwór na włożenie penisa. Tego typu majtki erotyczne są nie tylko podniecające, ale również zapewniają dodatkową stymulację, bowiem w trakcie seksu materiał ociera się o miejsca intymne partnerów. Zakupisz je, wchodząc na stronę: https://sexshop112.pl/88-majtki-stringi-figi-erotyczne.